Succubus
Succubus
- Tez No: 235372
- Danışmanlar: DOÇ. DR. BURAK BUYAN
- Tez Türü: Yüksek Lisans
- Konular: Sahne ve Görüntü Sanatları, Performing and Visual Arts
- Yıl: 2008
- Dil: Türkçe
- Üniversite: Beykent Üniversitesi
- Enstitü: Sosyal Bilimler Enstitüsü
- Ana Bilim Dalı: Sinema Televizyon Ana Sanat Dalı
- Sayfa Sayısı: 41
Özet
Filmin konusu Karabasan'ın bir erkeği ele geçirmesinin kısa bir özetini içermektedir. Hem iş hem de yaratıcılık hayatında sorunlar yaşayan erkek aynı zamanda kız arkadaşıyla da sorunlar yaşamaktadır.Melek gibi bir kız arkadaşa sahip olan erkek artık farklı beklentileri olan kızı şeytan gibi görmeye başlamış olabilir. Karabasan Şeytan, Melek kız arkadaşın tersyüz edilmiş halidir. Erkeğin çok değerli spermini çalmaya çalışan ve bununla çocuk sahibi olmaya çalışan kadın artık bir şeytandır. Erkek çocuk sahibi olmak istememektedir. Buna hem hazır değildir hem de yapmak istediği daha bir çok şey vardır. Yazmakta olduğu eser bunların başında gelir.
Özet (Çeviri)
The films story tells capturing the man by a bogeyman. The man has problems in his art and professional life, beside this he has also problem between his girlfriend.He has a girlfriend like an angel however sooner he thinks his girlfriend, whom expectations has changed, as evil. The evil“Succubus”is opposite form of his angel girlfriend. Girl, who trying to steal mails sperm, has already turned evil. The man do not want to has a baby. He has not ready to this, also he has alots of different willing. The novel, he writes, is his biggest willing.