Coca Cola'nın marka bağlılığı üzerine bir inceleme
An investigation on the brand context of Coca Cola
  1. Tez No: 466220
  2. Yazar: CANAN AKYOL
  3. Danışmanlar: YRD. DOÇ. DR. SEVİM KOÇER
  4. Tez Türü: Yüksek Lisans
  5. Konular: Halkla İlişkiler, İşletme, Public Relations, Business Administration
  7. Yıl: 2017
  8. Dil: Türkçe
  9. Üniversite: Kocaeli Üniversitesi
  10. Enstitü: Sosyal Bilimler Enstitüsü
  11. Ana Bilim Dalı: Halkla İlişkiler ve Tanıtım Ana Bilim Dalı
  12. Bilim Dalı: Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bilim Dalı
  13. Sayfa Sayısı: 172
Özet
Marka ve marka yönetimi ile ilgili oldukça birçok düşünce ve tanım bulunmaktadır. Marka kavramını son yıllarda bu kadar önemli olmasını sağlayan şey ise firmaların, şirketlerin birbirleriyle olan pazar rekabetleridir. Teknolojinin hızlı bir şekilde gelişmesi, biz tüketicilerin bu gelişmelere ayak uydurması bunun gibi birçok etmen marka olma yolunda ve markalaşmaya önem veren şirketleri harekete geçirmektedir.
Özet (Çeviri)
There are many thoughts and definitions about brand and brand management. Brand concept makes so important in recent years.Therefore the market competition of companies and companies with each other.These days so important things here our marketing profit.Many factors influencing such as the rapid development of technology, our consumers' keeping up with these developments, and the companies that attach importance to branding are actively moving.