Improving client satisfaction through interdisciplinary teamwork
Birlikte müşteri memnuniyetini geliştirmek ilgileşim ekipmanları
  1. Tez No: 583472
  2. Yazar: MOHAMAD CHAMMA
  3. Danışmanlar: Prof. Dr. NUR ESİN
  4. Tez Türü: Yüksek Lisans
  5. Konular: Mühendislik Bilimleri, Engineering Sciences
  7. Yıl: 2019
  8. Dil: İngilizce
  9. Üniversite: İstanbul Okan Üniversitesi
  10. Enstitü: Fen Bilimleri Enstitüsü
  11. Ana Bilim Dalı: Mimarlık Ana Bilim Dalı
  13. Sayfa Sayısı: 69
Özet
Bu şekilde BAE aralıkları bazı Mimarlık firmaları özgürce oluşturmak ve kendi özel taahhüt gerçekleştirmek, tasarımcılar ve yatırım tüm inşaat kolu olarak rol oynarken başladı. Ancak, tasarım firmalarında proje yönetmenleri gibi görünen inşaat sektöründe oluşum değişiklikleri işlemek için doğru yetenekleri yok, içinde-House projelerin iyileştirilmesi bile, zor önde inşaat içinde kalmaya yapma ve mimar reklam, daha etkili bir çalışma süreci ve maliyet yetkin inşaat süreci yapma noktası ile. Bu nedenle, araştırma sorusu ele alınması gereken: nasıl geliştirilmesi Inşaat sürecinin disiplinlerarası takım çalışması ile müşteri memnuniyetini artırabilir. İnşaat sürecinin müşteri parçası olmalıdır?
Özet (Çeviri)
In this way some architecture firms in UAE ranges have freely started create and actualize their own particular undertakings, playing the part as designers and investment in the entire construction handle. However, it appears like the project directors at the design firms does not have the right abilities to handle the occurrence changes in the moving construction industry, even in the improvement of in-house projects, making it hard to remain ahead in the construction and architect advertise, with the point of making a more effective work process and a cost proficient construction process. Therefore, the research question is to be addressed: How Improving Construction Process Can Improve Client Satisfaction through Interdisciplinary teamwork. Should be the client part of construction process?