Secure pin authentication in java smart card using honey encryption
- Tez No: 672347
- Danışmanlar: DR. ÖĞR. ÜYESİ SEFER KURNAZ
- Tez Türü: Yüksek Lisans
- Konular: Bilgisayar Mühendisliği Bilimleri-Bilgisayar ve Kontrol, Computer Engineering and Computer Science and Control
- Yıl: 2020
- Dil: İngilizce
- Üniversite: Altınbaş Üniversitesi
- Enstitü: Lisansüstü Eğitim Enstitüsü
- Ana Bilim Dalı: Bilişim Teknolojileri Ana Bilim Dalı
- Sayfa Sayısı: 60
Özet
Java kartı programlama ve akıllı kart teknolojisinin geliştirilmesi ni sanal bir makine içine java dili birleştirerek izin veren bir sistemdir, aynı zamanda akıllı kart verileri üzerinde çeşitli yönetim ve koruma önlemleri uygulanması bir ortalama olarak applets kavramını tanıttı, ama java kart sistemi de sahneye yeni güvenlik zorlukları getiriyor, bu yazıda , kaba kuvvet saldırıları ve akıllı kart şifre kimlik doğrulama hizmet reddi tehdidi aşmak için bal şifreleme kavramına dayalı bir güvenlik şeması uygulamak.
Özet (Çeviri)
Java card is a system that can allow the programming and improvement of smart card technology by incorporating the java language into a virtual machine, it also introduces the concept of applets as a mean of implementing various management and protection measures on the smart card data, but the java card system also introduces new security challenges to the stage, in this paper, we implement a security scheme based on the concept of honey encryption to overcome the threat of brute force attacks and denial of service attacks on the smart card password authentication.