Hazır ofislerin iç mekan tasarım yaklaşımları
Approaches to interior space design of the ready offices
  1. Tez No: 327719
  2. Yazar: ELİF ERGİN
  3. Danışmanlar: YRD. DOÇ. TÜLAY CANBOLAT
  4. Tez Türü: Yüksek Lisans
  5. Konular: İç Mimari ve Dekorasyon, Interior Design and Decoration
  7. Yıl: 2012
  8. Dil: Türkçe
  9. Üniversite: Çukurova Üniversitesi
  10. Enstitü: Sosyal Bilimler Enstitüsü
  11. Ana Bilim Dalı: İç Mimarlık Ana Sanat Dalı
  13. Sayfa Sayısı: 150
Özet
Hazır ofisler, farklılaştırılmış ofis mekanlarının, sanal ofis sistemleri ve personel hizmetleri ile birlikte belirli süreler için paketler halinde farklı kullanıcılara kiralandığı çalışma mekanlarıdır.Türkiye'de son yıllarda yaygın bir sektör haline gelen hazır ofisler, belirli süreler için kullanıcılarına prestijli iş adresleri sağlamakta; kişilere ve kurumlara farklı yerleşim bölgelerinde faklı iş merkezleri açma olanağını ön maliyet bedelleri almadan gerçekleştirmektedir. Bu sebeple hazır ofislerin gelecekte de talep görmesi beklenmektedir.Günümüz iş kültürü ve sürekli değişim içinde olan çalışma hayatı,
Özet (Çeviri)
Ready offices are working places which differentiated office spaces are leased with virtual office systems and personnel services in packages for specific periods for different users.Ready offices, a sector that has become widespread in recent years, in Turkey, provides for certain time periods users prestigious business addresses. Ready offices comes true business centers on different individuals and institutions in different residential areas without the possibility of realizing the front cost. Therefore, ready offices in the future is expected to demand.In today's constantly changing business culture and the working life,