İki parametreli elastik zemine oturan dairesel plak ve basık küresel kabuk tabanlı silindirik tank
The circular plates and the shallow spherical shells on the two-parameter elastic foundation and application to the analaysis of the bottoms cylindrical reservoirs
- Tez No: 491764
- Danışmanlar: PROF. DR. MUAMMER ERTAÇ ERGÜVEN
- Tez Türü: Yüksek Lisans
- Konular: Bilgisayar Mühendisliği Bilimleri-Bilgisayar ve Kontrol, Computer Engineering and Computer Science and Control
- Yıl: 1989
- Dil: Türkçe
- Üniversite: İstanbul Teknik Üniversitesi
- Enstitü: Fen Bilimleri Enstitüsü
- Sayfa Sayısı: 83
Özet
İki parametreli elastik zemine oturan dairesel plak ve basık küresel kabuk tabanlı silindirik tank İki parametreli elastik zemine oturan dairesel plak ve basık küresel kabuk tabanlı silindirik tank İki parametreli elastik zemine oturan dairesel plak ve basık küresel kabuk tabanlı silindirik tank İki parametreli elastik zemine oturan dairesel plak ve basık küresel kabuk tabanlı silindirik tank İki parametreli elastik zemine oturan dairesel plak ve basık küresel kabuk tabanlı silindirik tank İki parametreli elastik zemine oturan dairesel plak ve basık küresel kabuk tabanlı silindirik tank İki parametreli elastik zemine oturan dairesel plak ve basık küresel kabuk tabanlı silindirik tank İki parametreli elastik zemine oturan dairesel plak ve basık küresel kabuk tabanlı silindirik tank İki parametreli elastik zemine oturan dairesel plak ve basık küresel kabuk tabanlı silindirik tank İki parametreli elastik zemine oturan dairesel plak ve basık küresel kabuk tabanlı silindirik tank
Özet (Çeviri)
he circular plates and the shallow spherical shells on the two-parameter elastic foundation and application to the analaysis of the bottoms cylindrical reservoirs he circular plates and the shallow spherical shells on the two-parameter elastic foundation and application to the analaysis of the bottoms cylindrical reservoirs he circular plates and the shallow spherical shells on the two-parameter elastic foundation and application to the analaysis of the bottoms cylindrical reservoirs he circular plates and the shallow spherical shells on the two-parameter elastic foundation and application to the analaysis of the bottoms cylindrical reservoirs he circular plates and the shallow spherical shells on the two-parameter elastic foundation and application to the analaysis of the bottoms cylindrical reservoirs he circular plates and the shallow spherical shells on the two-parameter elastic foundation and application to the analaysis of the bottoms cylindrical reservoirs