Buliding a web content management system (e-invoicing generation system)
  1. Tez No: 728369
  2. Yazar: SUKAINA MOHAMEDHASAN ALSHAWI
  3. Danışmanlar: DR. ÖĞR. ÜYESİ SEFER KURNAZ
  4. Tez Türü: Yüksek Lisans
  5. Konular: Bilim ve Teknoloji, Science and Technology
  7. Yıl: 2021
  8. Dil: İngilizce
  9. Üniversite: Altınbaş Üniversitesi
  10. Enstitü: Lisansüstü Eğitim Enstitüsü
  11. Ana Bilim Dalı: Bilgi Teknolojileri Ana Bilim Dalı
  13. Sayfa Sayısı: 100
Özet
Bu proje, tamamen çeşitli mevcut açık kaynaklı web içerik Yönetim Sistemlerini (WCMS) ve özelliklerini tartışıyor. WCMS'nin en büyük amacı, teknik bilgisi olmayan kullanıcıların bir sitenin içeriğini basitçe güncellemelerine ve yönetmelerine izin vermektir. bununla birlikte, günümüzde piyasadaki WCMS ürünleri, kullanıcı arayüzünü kavramak ve kullanmak için zahmetli hale getiren birkaç farklı karmaşık işlevsellik içermektedir. Tüm WCMS'lerin kurulum ve nereden başlayacağı konusunda bir miktar koçluğa ihtiyacı vardır. Bir kez birleştirme yapıldığında, kullanıcılar el kitabını taramalı veya piyasadaki çeşitli avantajlardan yararlanmak için dersler almalıdır. Burada incelenen analiz sorusu, sıfırdan bir yedek oluşturmanın uygulanabilirliği ile karşılaştırıldığında, mevcut seçeneklerden bir WCMS'nin yürütülüp yürütülmeyeceğidir. Bu makale, modern bir WCMS geliştirmenin sorunlarının yanı sıra, kullanıma hazır bir ürüne göre faydaları ve Kusurları tartışmaktadır, burada alma eğilimimiz var (On-line Fatura Sistemi) Bir e-Fatura Sistemleri bir firmanın başarılı ve sürekli projeleri takip etmesine yardımcı olmanın uzun bir yolu, böylece uzun vadede iyi bir artı olarak hizmet edebilecek fatura oluşturma ve proje yönetimine yardımcı olma.
Özet (Çeviri)
This project discusses totally various existing open-source web content Management Systems (WCMS) and their properties. the most aim of WCMS is to permit non-technical users to simply update and admin a site's content. however, WCMS merchandise on the market on the market nowadays have incorporated several different complicated functionalities, that makes the user interface troublesome to grasp and utilize. All WCMS need some quantity of coaching on installation and where to begin out. once amalgamation, users got to scan the manual or take lessons to utilize various on the market Developed advantages. The analysis question scouted about here is if or not to execute a WCMS from existing choices compared with the practicableness of constructing a replacement one from scratch. This paper discusses the issues of developing a modern WCMS, as well as the benefits and Defects relative to AN off-the-shelf product, here we have a tendency to take (Invoice on-line System) An e-Invoice Systems can go a long way in assisting a firm keep track of each accomplished and continual projects, so aiding in bill-creation and project administration, which might serve to be a good plus within the long run.