ASP ile alışveriş portalı
ASP with shopping portal
  1. Tez No: 200287
  2. Yazar: SEMİH TABAK
  3. Danışmanlar: PROF.DR. ALİ OKATAN
  4. Tez Türü: Yüksek Lisans
  5. Konular: Bilgisayar Mühendisliği Bilimleri-Bilgisayar ve Kontrol, Computer Engineering and Computer Science and Control
  7. Yıl: 2006
  8. Dil: Türkçe
  9. Üniversite: Haliç Üniversitesi
  10. Enstitü: Fen Bilimleri Enstitüsü
  11. Ana Bilim Dalı: Bilgisayar Mühendisliği Ana Bilim Dalı
  13. Sayfa Sayısı: 176
Özet
Bu tezde internet kullanımın artmasıyla birlikte bir ihtiyaç haline gelen eticaretin geleceği ve gelişim süreci hakkında ve e-ticarette siparişten, teslimata kadarki işleyiş süreci içindeki bilgiler yer almaktadır. Dinamik Web sayfaları oluşturabilmek için daha görsel ve işlevsel bir dil olan Active Server Pages (ASP) ve güçlü bir veritabanı yöneticisi olan MS SQL Server kullanılarak, internet üzerinde mağaza açabilmek ve ürünleri online olarak satabilmek için gerekli alt yapı ve veritabanı güvenliğini anlatmaktadır.
Özet (Çeviri)
In this article there is a comprehensive information related with the future and evolution of e-commerce.Also there is a duration mechanism about orders and delivery services in e-commerce. For constructing dynamic web pages, I have used Active Server Pages(ASP) which is so visual and functional and MS SQL Server which is a powerfull database management system.In this article, the main subject was supplying the needed substructure and database security for selling products on internets.