16-18 yaş futbolcular ve spor yapmayan genç erkeklerde vücut yağ oranı ile aerobik gücün ilişkisi
The Relations between body fat ratio and aerobic power football plays and don't interested in sport 16-18 age young maks
- Tez No: 58606
- Danışmanlar: YRD. DOÇ. DR. HALİL ARDAHAN
- Tez Türü: Yüksek Lisans
- Konular: Spor, Sports
- Yıl: 1997
- Dil: Türkçe
- Üniversite: Selçuk Üniversitesi
- Enstitü: Sağlık Bilimleri Enstitüsü
- Ana Bilim Dalı: Beden Eğitimi ve Spor Ana Bilim Dalı
- Sayfa Sayısı: 35
Özet
6. ÖZET S. Ü. Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı YÜKSEK LİSANS TEZİ / KONYA- 1997 Hakan YAVUZ Danışman Yrd. Doç. Dr. Halil ARDAHAN Futbolcular ve Spor Yapmayan 16-18 Yaş Genç Erkeklerde Vücut Yağ Oranı İle Aerobik Gücün İlişkisi Bu çalışma 16-18 yaş grubu futbol oynayan ve spor yapmayan genç erkeklerin vücut yağ oranlan ölçülmüş bu oranların aerobik güçle olan ilişkisi cooper testi uygulanarak araştırılmıştır.
Özet (Çeviri)
7.SUMMARY S. Ü. Sağlık Bilimleri Enstitüsü Beden Eğitimi ve Spor Anabilim Dalı YÜKSEK LİSANS TEZİ / KONYA- 1997 Hakan YAVUZ Danışman Yrd. Doç. Dr. Halil ARDAHAN The Relations Between Bady Fat Ratio and Aerobic Power of Football Plays and Don't interested in Sport 16-18 Age of Young Males This study is searched by measuring the bady fat ratio of the 16-18 age of young males play football and do not interested in sport and the relation of this ratios with aerobic power that is done a cooper text.