The influence of Porter's generic strategies on performance of the electricity industry companies
Porter'in genel stratejilerinin elektrik sektörü firmalarının performansına etkisi
  1. Tez No: 765575
  2. Yazar: TAMADHUR KADHIM ABDULMOHSIN AL-JANABI
  3. Danışmanlar: DR. ÖĞR. ÜYESİ ENGİN SANSARCI
  4. Tez Türü: Yüksek Lisans
  5. Konular: Endüstri ve Endüstri Mühendisliği, Industrial and Industrial Engineering
  7. Yıl: 2022
  8. Dil: İngilizce
  9. Üniversite: Altınbaş Üniversitesi
  10. Enstitü: Lisansüstü Eğitim Enstitüsü
  11. Ana Bilim Dalı: Endüstri Mühendisliği Ana Bilim Dalı
  12. Bilim Dalı: Endüstri Mühendisliği Bilim Dalı
  13. Sayfa Sayısı: 80
Özet
İlim yolunda yürürken her adımda yanımda olan Rabbime ve Yaratıcıma şükrediyorum. Ayrıca bu bilimsel tezin gerçekleşmesine destek veren ve katkı sağlayan herkese teşekkür ederim. Müdürüm Yrd. Prof. Dr. Engin SANSARCI, tüm katkıları ve yardımları için, O'nun rehberliği ve tavsiyesi olmadan bu tezin gerçekleşmesi mümkün olamazdı. Ayrıca öğrenim süresi boyunca bilgilerini bizimle paylaşan Altınbaş Üniversitesi'ndeki tüm öğretim üyelerine de teşekkür ederim. Ayrıca (ebeveynime) de teşekkürlerimi sunarım, onların desteği ve bana olan sevgileri olmasaydı, burada Altınbaş Üniversitesi'nde hedeflerime ulaşamazdım.
Özet (Çeviri)
I thank my Lord and Creator who was with me every step of the way as I walked in the path of knowledge. I am also grateful to everyone who supported and contributed to the achievement of this scientific thesis. I would like to thank my supervisor, Asst. Prof. Dr. Engin SANSARCI, for all his great giving and assistance in This thesis would not have been possible without his guidance and advice. I would also like to thank all the instructors at Altinbas University who have shared their knowledge with us during the study period. I would also like to express my thanks to (parental), had it not been for their support and love for me, I would not have been able to achieve my goals here at Altinbas University