Üçüncü kişilerin varlığının birlikte değer yaratma sürecine etkileri
The effects of the existance of third parteis on the process of service co-creation
- Tez No: 752982
- Danışmanlar: DOÇ. BERNA TARI KASNAKOĞLU
- Tez Türü: Yüksek Lisans
- Konular: İşletme, Business Administration
- Yıl: 2022
- Dil: Türkçe
- Üniversite: TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi
- Enstitü: Sosyal Bilimler Enstitüsü
- Ana Bilim Dalı: İşletme Ana Bilim Dalı
- Sayfa Sayısı: 77
Özet
Bu tezde öğrenci ve öğretmen ilişkisine eklenecek olan üçüncü kişiler çalışmaya dahil edilmiştir. Öğrenci ve öğretmen bağlamında senaryolar oluşturulmuş ve bu senaryolar doğrultusunda öğrenci ve öğretmen ilişkisi içerisinde olumlu ve olumsuz olarak adlandıracağımız durumlarda birlikte değer yaratma sürecinin nasıl etkilendiği incelenmiştir.
Özet (Çeviri)
In this thesis, third parties who will be added to the student-teacher relationship are included in the study. Scenarios were created in the context of students and teachers, and in line with these scenarios, it was examined how the process of creating value together was affected in situations that we can call positive and negative in the relationship between student and teacher.